• Rookie
Bezprzewodowa USB-klawiatura numeryczna Petyoung 2,4 Ghz, klawiatura Numeryczna z 18 klawiszy, KOMPUTER Przenośny, który jest kompatybilny z większością komputerów

Bezprzewodowa USB-klawiatura numeryczna Petyoung 2,4 Ghz, klawiatura Numeryczna z 18 klawiszy, KOMPUTER Przenośny,

Rating 
€ 8.72

Dostępność
W sklepie

Jest kompatybilny z większością komputerów.Najlepiej nadaje się dla użytkowników notebooków, którzy zawsze pracują z klawiszami cyfrowymi, mini-klawiatura numeryczna.Zasilany 1 baterią typu AAA (bateria nie wchodzi w skład zestawu).Zapewnia łączność bez zakłóceń za pośrednictwem kabla, co jest bardzo wygodne.Opis : Bezprzewodowa klawiatura numeryczna USB jest konieczna, jeśli chcesz zapewnić połączenie bez zakłóceń za pośrednictwem kabla.Lekka i zwarta konstrukcja sprawiają, że jest jednocześnie przyjemne i praktyczne.Idealny wybór dla ciebie!Cechy : 1. Zapewnia łączność bez zakłóceń, bez kabla, co jest bardzo wygodne. 2. Kompatybilny z większością komputerów. 3. Zasilany 1 baterią typu AAA ( bateria nie wchodzi w skład zestawu ). 4. Najlepiej nadaje się dla użytkowników notebooków, którzy zawsze pracują z klawiszami cyfrowymi, mini-klawiaturą numeryczną. 5. Pilot zdalnego sterowania znajduje się w promieniu 10 metrów ( 33 stopy ), należy pamiętać, że zasięg może się różnić w zależności od zakłóceń lub ustawień urządzenia.Parametry : Materiał : Plastik Kolor : Czarny, biały ( opcjonalnie ) Zdalne odległość : 10 m Liczba przycisków : 18 ( klucz ) Plug and play : Wsparcie Bateria : 1 bateria typu AAA ( brak w zestawie ) Rozmiar : 12, 5x8, 2x1, 7 cm/ 4, 9x3, 2x0, 7 cm opakowanie Waga : 122 g Ilość : 1 szt. Uwaga : 1. Dopuszczalne odchylenia w 1-3 cm ze względu na pomiar ręczny. Dziękuję za zrozumienie. 2. Monitory nie są kalibrowane tak samo, kolor elementu, widoczne na zdjęciach może się nieznacznie różnić od rzeczywistego obiektu.Proszę, weź prawdziwy w standardzie.Pakiet zawiera : 1 x Bezprzewodowa klawiatura numeryczna USB 1 x odbiornik.

Parametry produktu

Materiał:
Plastik
Kolor:
Czarny, Biały ( opcjonalnie )
Zdalne odległość:
10 m
Ilość kluczy:
18 ( klucz )
Plug and play:
Wsparcie
Bateria:
1 Bateria AAA ( brak w zestawie )
Rozmiar:
12. 5 x 8. 2 x 1. 7 cm/ 4. 9 x 3. 2 x 0. 7 cali
Waga Opakowania:
122 g
Ilość:
1 szt.
Uwaga:
1. Proszę, pozwól błędzie 1-3 cm ze względu na pomiar ręczny. Dziękuję za zrozumienie. :
2. Monitory nie są kalibrowane tak samo, kolor elementu, widoczne na zdjęciach może się nieznacznie różnić od rzeczywistego obiektu. Proszę, weź prawdziwy w standardzie. :
W Zestawie Jest:
1 x Bezprzewodowa klawiatura numeryczna USB :
1 X Odbiornik :

Produkty powiązane