• Rookie
Pani Włos Koronki przodu Peruka Klej Klej + Zestaw Do usuwania Kleju ,Klej do Koronek Peruka jest Bezpieczny, Nietoksyczny Klej Wodoodporny Niewiem Kleju 40 ml Środek do usuwania kleju do Koronek Wig 30 ml Idealne połączenie służące do Przedniego tkaniny koronki Peruce.

Pani Włos Koronki przodu Peruka Klej Klej + Zestaw Do usuwania Kleju ,Klej do Koronek Peruka jest Bezpieczny, Nietoksyczny

Rating 
€ 6.64

Dostępność
W sklepie

???【Bezpieczny i nieszkodliwy】 : Koronki klej i narzędzie do usuwania kleju nie zawierają lateksu , miękka formuła bez żadnych toksycznych składników , żadnych nieprzyjemnych substancji chemicznych , przeznaczonych do wrażliwej skóry i skóry głowy .On przetestowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa,wysokiej jakości i wydajności. ???? 【Wodoodporny oraz odporny na oleje i】 : Klej do wymiany włosów Mrs specjalnie zaprojektowany dla wysokich temperatur i wilgotności, silnego pocenia się i tłustej skóry głowy, aby zapewnić dobrą przyczepność niezależnie od warunków.Nie musisz się martwić, że twoje włosy mogą ustąpić lub wypadną z powodu naturalnych olejów skóry lub wilgotności. ???? 【Łatwy w użyciu】 : można użyć kryształki patyczek do nakładania kleju do włosów(nie dotykaj wodzie przez 12 godzin, będzie to bardziej wytrzymałe i trwałe) Po zdjęciu hairpiece zastosować środek do usuwania kleju do peruki,zaczekaj 30-60 sekund,usuń klej. ???? 【Szerokie zastosowanie】 : Koronki peruki dla poli i koronki peruki, peruka, peruki, koronkowa zamknięcie, blond włosy z przodu .Środek do usuwania kleju do peruk służy do kleju do koronkowe peruki, taśmy do przedłużanie włosów, peruki, peruki koronki zapięcia, koronek przedniego narzędzia do usuwania włosów. ???? 【Ciepła wskazówka】 : Klej do peruka posiada pewien stopień odporności na wodę, ale , proszę, nie moczyć go w wodzie przez długi czas, aby nie wpływać na efekt klejenia .Jeśli masz jakiekolwiek problemy w użyciu , należy niezwłocznie skontaktować się z nami.Zachowując taką samą ilość kleju z każdą warstwą.Stosować każda warstwa, jak tylko poprzednia powłoka staje się przezroczysta(około 5-10 sekund).Po nałożeniu 4-6 warstwy.Odczekaj 1-2 minuty, aż klej do peruki całkowicie wyschnie.Dociśnij układ włosów na miejsce.Umieść kilka kropli narzędzia do usuwania na miejsce instalacji i odczekać 1 minutę.Pronto to w skórę.Użyj koniec grzebienia, aby delikatnie zerwać dwie warstwy kleju.Dodać jeszcze kilka kropli narzędzia do usuwania, aby głębiej wejść w klej (w razie potrzeby).Gdy włosy na taśmie zaczną podnosić,delikatnie zdejmij przedłużacze z włosów naturalnych.Przeczesujemy włosy naturalne, aby usunąć wszystkie pozostałe resztki.Umyć włosy naturalne i długie włosy.To niewidzialne połączenie pomaga ukryć linię włosów i tworzy naturalny wygląd perukę.Nikt nie pozna twojego sekretu.Dzięki tej komunikacji nie ma potrzeby martwić się o tym, że twoje włosy system będzie poruszać się lub wypaść z sebum i wilgoci.Twoje włosy będą wyglądać jak naturalne!.OSTRZEŻENIE : NIE stosować klej bezpośrednio na koronki, STOSOWAĆ TYLKO NA SKÓRĘ GŁOWY.

Parametry produktu

Spis treści:
Klej Klej 1,35 uncji 40 ml.

Produkty powiązane