• Rookie
Haki sufitowe Antrader z białym winylową, Ввинчивающиеся w sufit, Haczyki na kubki z niklowej blachy, 1-1/2 cala, Opakowanie 30 szt.

Haki sufitowe Antrader z białym winylową, Ввинчивающиеся w sufit, Haczyki na kubki z niklowej blachy, 1-1/2 cala, Opakowanie

Rating 
€ 15.04

Dostępność
W sklepie

????Te haki sufitowe z winylową wykonane z metalicznego materiału z ocynkowanej stali, co pozwala stworzyć dodatkową przestrzeń dla wewnętrznego i zewnętrznego użytku. ????Idealnie nadaje się do bezpiecznego zawieszania lekkich przedmiotów, takich jak lampy, zasłony, liny, łańcuchy, kubki, podajniki , garnki, ręczniki kuchenne i wiele innych. ????Szybki, łatwy w instalacji i niedrogi.Śruba z gwintem długim więcej powściągliwości zdolności. ????Opakowanie z 30 haków ogólnego przeznaczenia; długość Całkowita : 40 mm/1-1/2 cala; Otwarte usta : 9 mm/ 1/3 cala; Długość śruby : 12 mm/ 1/2 cala.??? Chociaż wstępne wiercenie nie jest wymagane, zaleca się, aby osiągnąć najlepsze rezultaty, stal nierdzewna jest odporna na rdzę i wodzie dla morskich, dodatkowego wyposażenia i zewnętrznych zastosowań.Nie dostrzega i nie коррозирует tak samo łatwo, jak zwykła stal.Rozmiar : 1 cal, 30 szt. | Kolor : Biały.

Parametry produktu

Produkty powiązane