• Rookie
uchwyt z imitacji skóry lenoup na portfelu na telefon komórkowy,Uchwyt na telefon komórkowy, Kieszeń na kartę kredytową, Dowód osobisty z wizytówką i Klucze(Beżowy)

uchwyt z imitacji skóry lenoup na portfelu na telefon komórkowy,Uchwyt na telefon komórkowy, Kieszeń na kartę kredytową,

Rating 
€ 3.49

Dostępność
W sklepie

【Uchwyt karty, aby tyłu telefonu】 : Szerokosc : 2,51 cm/64 mm. Pasuje do większości urządzeń z ekranem o przekątnej 4,7 cala lub wyżej. 【Wytrzymały materiał】 : wizytownik wykonany z wysokiej jakości antypoślizgową sztucznej skóry.Posiadacz karty kredytowej z wytrzymałej siateczki umieszczona, aby zapobiec wypadaniu kart. 【Wygodny i łatwy】 : Nosić ze sobą tylko to, co niezbędne, na przykład, dowód osobisty,kartę kredytową i gotówkę, kiedy wyjdzie, nie ma potrzeby громоздком torebce lub portfelu. 【Mocno trzymać kartę】 : Dwa gniazda dla kart pozwalają na przechowywanie twojej karty, wizytówki oraz dokument tożsamości oddzielnie i bezpiecznie chronią karty przed wypadnięciem. 【Nakleić na kieszeń na telefon】 : Solidna taśma do mocowania wiarygodne dołącza telefoniczny portfel do telefonu.Uwaga : Smartfony ze szklanym panelem tylnym, należy korzystać z odpowiednich okładki, aby uniknąć problemów z przyczepnością.Kolor : Beżowy.

Parametry produktu

Produkty powiązane