• Rookie
Etui organizer do autka jest Kompatybilny z podarunkowej opakowaniem dla samochodów Hot Wheels/ dla zapałczanych pudełek. Uchwyt na Pojemnik do przechowywania i przenoszenia Nadaje się do samochodu z 36 gorącymi kołami (tylko skrzynia)

Etui organizer do autka jest Kompatybilny z podarunkowej opakowaniem dla samochodów Hot Wheels/ dla zapałczanych pudełek.

Rating 
€ 29.13

Dostępność
W sklepie

Uchwyt na zabawki samochodu idealny : dla etui do przenoszenia Hot wheels, przeznaczonego dla samochodów Hot Wheels, pudełko do przechowywania autka może pomieścić 36 szt oddanych samochodów w skali 1 : 64/ dla спичечного skrzynia/ dla pojazdów Disney Pixar.Etui do przechowywania samochodów nadaje się do zabawek dla samochodów wyścigowych.etui do Hot wheels kompatybilny z małymi zabawkami, LOL, dla Lego Dimensions, dla Шопкинса, dla małych figurek z sklepie zoologicznym, rzemiosła artystycznego, biżuterii itp. Etui do przechowywania autka z ochroną 100% : dla etui do przechowywania gorących kół,wykonane z twardego materiału EVA, z dobrą wodę i uderzenia,w celu ochrony swoich gorących zabawek przed zadrapaniami i kurzem.Średnia warstwa izolacyjna przegroda może grać nie tylko классификационную rolę, ale i podwójną ochronę dla samochodów z zapałczanych pudełek, przedłużając żywotność pakietu hot wheels.Organizer do autka z doskonałym designem : dla gorących kół futerał z 4 przegródkami i 36 gumki może całkowicie ustabilizować swój zestaw zabawek dla gorących kół.Połączenie niebieskiego i czerwonego denim może przyciągnąć uwagę dzieci.Przenośny i kompaktowy Pokrowiec do garażu przechowywania Hot Wheels : wymiar Zewnętrzny : 13.3*9.25*3.14 calach.Łatwo umieścić pokrowiec do auta hot wheels w plecak,aby twoje dziecko mogło cieszyć się tor hot wheels w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.prezentacja dla hot wheels z gładkiej zamek błyskawiczny 360 stopni dla łatwego otwierania i zamykania.Łatwo nosić ze sobą : do przechowywania futerału Hot wheels z solidną rączką wygodnie wyjąć uchwyt do hot wheels i zmniejszyć obciążenie podczas podróży.Czy spotkania rodzinne lub pobytu na świeżym powietrzu, może to zwiększyć przyjemność.Najlepszy prezent dla rodziny i przyjaciół.Na rodzinnym spotkaniu lub w podróży twoje dziecko na pewno weźmie ze sobą jakiś zabawny zestaw samochodowy dla rozrywki.Ale w obliczu samochodów z gorącymi kół o różnych rozmiarach i w dużych ilościach, magazynowanie i transport stają się problemem.W tym samym czasie, gdy ochrona jest zła, ona również prowadzić do uszkodzenia ścieżek gorących kół i w pewnym stopniu skróci żywotność autka.Aby rozwiązać swoje problemy, zaprojektowaliśmy obudowę do gorących kół.Zalety produktu. 1. Wysokiej jakości materiały do ochrony kół samochodu w największym stopniu. 2. Łatwe do czyszczenia, chroni zdrowie swojej rodziny i przyjaciół. 3. Łatwo tolerowane i zmniejsza drogowy ciśnienie. 4. Pojemność magazynu jest wystarczająca do zaspokojenia codziennych potrzeb.Opakowanie zawiera. 1 * pokrowiec do przechowywania samochodów. (Uwaga : Tylko dla etui do przenoszenia hot wheel, nie wchodzi w zestaw do garażu hot wheels i innych akcesoriów).

Parametry produktu

Produkty powiązane