• Rookie
1/4 x 1-1/4 OD Stal podkładka do skrzydeł, (100 szt.) - Wybierz rozmiar, za pomocą zakraplacza do śrub ze Stali nierdzewnej 18-8 (304).

1/4 x 1-1/4 OD Stal podkładka do skrzydeł, (100 szt.) - Wybierz rozmiar, za pomocą zakraplacza do śrub ze Stali nierdzewnej

Rating 
€ 6.01

Dostępność
W sklepie

【Wysokiej jakości stal nierdzewna】Te podkładki dla skrzydeł wykonane są w 100% ze stali nierdzewnej 18-8 (304), która jest jedną z najbardziej odpornych na korozję metali, co sprawia, że są bardziej trwałe niż inne urządzenia, przedstawiający dzisiaj na rynku. 【Podkładki, na których można polegać】Nasze urządzenia bardzo trwałe i świetnie nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i do użytku na zewnątrz.Stal nierdzewna lepszy od zwykłej stali i zapewnia doskonałą odporność na korozję w warunkach wodnych. 【Doskonale Nadaje się Do Przechowywania】Podkładki do kroplówek z śrubami doskonale nadają się do stosowania w drewnianych i wilgotnych środowiskach.Sprzęt do kroplówek z śrubami-to najwyższa jakość dostępna na rynku, a my na 100% wspieramy nasze wymagania.Nasz sprzęt jest trwałe, odporne na korozję i będzie obsługiwać wszystkie swoje projekty. 【Wymiary】Żrednica wewnętrzna : 1/4" średnica zewnętrzna : 1-1/4" Grubość : .050" Ilość : 100 Materiał : stal nierdzewna 18-8 (304). 【Dożywotnia gwarancja】Jesteśmy tak pewni, że nasz produkt jest najlepszy na rynku, co oferujemy DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ BEZ ZBĘDNYCH KŁOPOTÓW.Podkładki płaskie z PRZYKRĘCANE hodowlanym-to jedyne, podkładki, które kiedykolwiek potrzebne, aby zapewnić bezpieczeństwo twoich aplikacji i odstaniu testów czasem.

Parametry produktu

Produkty powiązane