• Rookie
Wkładki z парафинового wosku Yebeauty na Nogi, Przezroczysty plastikowy Wspornik do Pielęgnacji stóp SPA-łaźnia Parafinowa do pedicure, 100 szt.

Wkładki z парафинового wosku Yebeauty na Nogi, Przezroczysty plastikowy Wspornik do Pielęgnacji stóp SPA-łaźnia Parafinowa

Rating 
€ 3.32

Dostępność
W sklepie

[Materiał] Wkładki z парафинового wosku na nogi wykonane są z wysokiej jakości grubego plastiku, miękkie i wygodne w dotyku, są jednorazowe, wodoodporne. [Idealny rozmiar] Przezroczysty plastik wkładka ma długość 13,2 cm, wysokość 8,9 cala i szerokości otworu 7,3 cala.Pokrowiec na nogi duży i na tyle szeroki, aby dopasować rozmiar większości ludzi. [Specjalna konstrukcja] Parafinowa podszewka jest przeznaczony do codziennego użytku.To wygląda na palec.W porównaniu ze zwykłą folią, lepiej przylega do nogi i jest używany, aby zablokować wilgoci i opieki nad swoimi nogami. [Specyfikacja produktu] Parafinowa wosk podszewka do stóp to doskonały wybór dla парафинотерапии.Może ukoić i nawilżyć swoje nogi, aby nie były suche lub chropowate.Pomaga absorbować ciepło i lepiej wniknąć w składniki odżywcze, zmniejszając ból i sztywność stawów.Możesz cieszyć się woskowy terapii w domu. [Jest powszechnie stosowany] Przezroczysta plastikowa podkładka nadaje się nie tylko do wosku terapii, ale i do wspólnego użytku массажеров na nogi, przymierzania butów, podróży i pielęgnacji stóp.Wkładki z парафинового wosku Yebeauty na nogi wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, miękkiego w dotyku.Przezroczysta plastikowa podkładka przeznaczona jest do codziennego użytku.To wygląda na palec.W porównaniu ze zwykłą folią, lepiej przylega do stopy.Pokrowiec na nogi duży i na tyle szeroki, aby dopasować rozmiar większości ludzi.Wkładki z парафинового woskiem nóg nadają się do wosku terapii w salonach kosmetycznych, a także nadają się do wosku terapii własnymi rękami.Pomaga uczynić skórę miękką i delikatną.Ponadto, jego efekt jest podobny do swego rodzaju гипертермию, który może pomóc zwiększyć przepływ krwi, rozluźnić mięśnie i zmniejszyć sztywność stawów. 1. Przygotuj wosk, aby był gotowy do użycia. 2. Stosować na skórę środków do pielęgnacji skóry i masaż. 3. Zanurz stopy w wosk i pozostań w ciągu kilku sekund, aż wosk na podeszwach stóp nie tworzy warstwę.Powtórz ten krok 5 razy lub więcej razy. 4. Zawiń go w ręcznik lub skarpetki na około 15 minut. 5. Wyjąć ręcznik lub skarpetki i uszczelki z parafiny na nogi, oczyścić skórę z resztek wosku i stosować środki nawilżające.Przezroczystą plastikową uszczelkę można również użyć do budowy form do nóg, aby nawilżyć i przywrócić suchość i szorstkość dłoni i stóp. 1. Nałóż na stopy grube środki do pielęgnacji skóry. 2. Weź ze sobą przezroczysty plastikowy wspornik do pielęgnacji stóp, a następnie odczekać około 10 minut. 3. Zdjąwszy go, można wymasować nogi, aby środki do pielęgnacji skóry lepiej впитались.Przezroczysta plastikowa podkładka jest bardzo wygodny do przenoszenia i może być używany do wymiany массажеров na nogi, przymierzania butów i podróży.Zapobiega zanieczyszczeniu środowiska.Typ produktu : Yebeauty Wkładki z parafiny dla stóp Materiał : Plastik Rozmiar : Ok. 13,2 x 8,9 cm (D X W) Szerokość otworu 7,3 cala Kolor : Wyczyść Ilość w opakowaniu towaru : 100.

Parametry produktu

Produkty powiązane