• Rookie
Oprawa led pełnego zakresu uprawy roślin doniczkowych 4 Poziomu zaciemnienia, Lampy do uprawy roślin z regulacją wysokości, Automatyczny wyłącznik, Parasol Lampy do uprawy (Biały)

Oprawa led pełnego zakresu uprawy roślin doniczkowych 4 Poziomu zaciemnienia, Lampy do uprawy roślin z regulacją wysokości,

Rating 
€ 31.83

Dostępność
W sklepie

☂️PARASOL LAMPY DO UPRAWY ROŚLIN - W porównaniu z tanimi i innymi lampami led do uprawy roślin,nasza lampa led pełnego widma ma 4 poziomy ściemniania,funkcję regulacji wysokości i funkcji timera.Zaspokoić wszystkie twoje potrzeby w lądowaniu w pomieszczeniu,po prostu wybierz nas!. ⏲️ZAPOMNIEĆ WYŁĄCZYĆ ŚWIATŁO? - Nasze lampy do uprawy roślin pełnego zakresu dla sukulentów zapewnia funkcję automatycznego wyłączania na 3 godziny i 9 godzin, 12 godzin, co pozwala uniknąć skutków nadmiernego lub niewystarczającego oświetlenia na rośliny.Można regulować czas oświetlenia i czasu zgodnie z potrzebami wzrostu roślin. ????4 poziomy ściemniania - Nasze lampy do uprawy roślin z 4 wariantami zaciemnienia w zakresie od 25% 50% 75% 100% , które skutecznie rekompensują brak naturalnego światła słonecznego. ????REGULOWANA WYSOKOŚĆ - Nasz oprawa led do uprawy z możliwością regulacji wysokości, której wysokość waha się od 7 cm do 27 cm(dłuższe niż u innych).Aby zapewnić odpowiednią ilość jasności dla różnych roślin,poznaj potrzeby większości roślin. ????GWARANCJA SATYSFAKCJI - Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej led oprawie,po prostu daj nam znać.My odpowiemy w ciągu 12 godzin.Lub zwrócimy ci PIENIĄDZE w CAŁOŚCI i WYMIEŃ JE na NOWE dla ciebie!Twoje zadowolenie-nasz ostateczny cel.Dlaczego warto wybrać nasz led roślin rośnie światło?✅Pełna gama kopiowanie słonecznych✅nadaje się do różnych roślin w doniczkach✅4 poziomy regulacji jasności✅regulowana wysokość cechą✅3 tymczasowe funkcje✅doskonałe dekoracje do domu specyfikacja : średnica klosza : 5.7 inch Extend zakres : 7.8-27.5 cm materiał : ABS i aluminium timer : 3h/9h/12h poziomu jasności : 25% 50% 75% 100% .

Parametry produktu

Produkty powiązane