• Rookie
SpzcdZa 3/8-16 Тройниковая nakrętka z otworem Brad z zestawem śrub mocujących Z ocynkowanej stali węglowej z 3 otworami T-w Kształcie nakrętki Meblowe okucia Kołnierzowa z wkładka Wewnętrzna dla drewnianych mebli(48 szt.)

SpzcdZa 3/8-16 Тройниковая nakrętka z otworem Brad z zestawem śrub mocujących Z ocynkowanej stali węglowej z 3 otworami

Rating 
€ 3.74

Dostępność
W sklepie

☛【Wysokiej jakości materiał】 : Potrójne nakrętki wykonane są z wysokiej jakości stali węglowej, posiada wysoką wytrzymałość.Z powłoką cynkową na powierzchni nadaje mu silne antykorozyjne i antykorozyjne właściwości, może być używany przez dłuższy czas.dlatego można ich używać do ciężkich mebli. ☛【Paczka zawiera】 : Ten zestaw тройниковых nakrętek z otworami do otworów Brada zawiera 12 szt. trójników nakrętek m6, zewnętrzna średnica wynosi 36,3 mm/1,43 cala, średnica wiercenia otworu 13 mm/0,51 cala.A także 36 szt. śrub mocujących do montażu na drewniane meble. ☛【Jak używać】 : Po pierwsze, należy wywiercić otwór o odpowiedniej wielkości.Po drugie, zabezpieczyć t-w kształcie nakrętki na produkcie za pomocą śrub.Po trzecie, należy ustawić przedmioty na gwint тройниковой nakrętki.Można użyć śruby różnej długości w zależności od wagi przedmiotów, które chcesz zainstalować. ☛【Szerokie zastosowanie】 : Te trójniki nakrętki mogą pracować zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu i najbardziej nadają się do drewnianych materiałów.Można go użyć do instalacji nóżek meblowych dla komputerów stacjonarnych lub naprawy stołów, łóżek, krzeseł, szaf, regałów, skrzynek, kół, rolek i wielu innych projektów w obróbce drewna i produkcji blach.Nadaje się do wielu codziennych, sportowych, budowlanych zastosowań. ☛【Wysokiej JAKOŚCI SERWIS POSPRZEDAŻOWY】Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów lub masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami, my odpowiemy w ciągu 12 godzin.Rozwiążemy wszystkie problemy do zadowolenia.Kolor : 3/8"-16(48шт).

Parametry produktu

☛Typ produktu:
Nakrętka trójnika z otworem Brada
☛Materiał:
Ze stali węglowej
☛Średnica Okrągłej Podstawy:
36,3 mm/1,43
☛Grubość Okrągłej Podstawy:
2,5 mm
☛Średnica wewnętrzna:
3/8-16'
☛Średnica Wiercenia Otworów:
13 mm / 0,51 cala
♞ ♞Pakowania Szczegóły:
☛Тройниковая nakrętka 3/8-16 x 12szt :
☛#7 x 3/4' śruba Mocująca x 36 szt. :
☛Łączna liczba:
48 szt.
♞ ♞Jak używać:
1. Wybierz odpowiedni rozmiar nakrętki, wywiercić odpowiedni otwór w materiale, który chcesz zainstalować, a następnie włóż nakrętkę w otwór. :
2. Użyj trzy śruby mocujące, aby przypiąć T-w kształcie nakrętki na materiale, upewniając się, że podłoże jest całkowicie przymocowana do materiału. :
3. Włóż śruby śruby w nakrętce. Mechaniczne zewnętrzny bardzo nadaje się do szybkiego montażu i demontażu. :
♞ ♞Charakterystyka produktu:
Trójniki nakrętki składa się z nakrętki z gwintem wewnętrznym kołnierzem i gniazda. Nasz produkt ma jasne i schludne gwintu dla łatwej instalacji, a podłoże gładkie i czyste, aby osiągnąć najlepszy efekt mocowania. :
* Powierzchnia tych nakrętek ocynkowana, aby zapobiec korozji i rdzy; korpus wykonany z wysokiej jakości stali węglowej. :
Тройниковые nakrętki z otworami Brada mogą być używane w różnych materiałach iglastego i liściastego, nadają się do drewniane meble, takie jak stoły, łóżka, szafy itp. :
Aplikacja ♞♞:
☛Łóżko i meble szafa:
Тройниковая nakrętka z otworem Brada w nogach łóżka lub mebli szafy zapewnia trwałe i stabilne połączenie. Te trójniki nakrętki są łatwe w montażu i naprawiane. Można rozebrać przedmiot połączony nakrętką, i zebrać go ponownie, lekko obracając, zastępując.
☛Olśniewające światła na suficie:
Możesz znaleźć te nakrętki-trójniki z otworami Brada przydatna w twoim salonie lub w sali wystawowej. Konstrukcja kołnierza tych trójników nakrętek zapewnia silne nośne wysiłek, aby osiągnąć swoje montażowych efektów.
☛Tak :

Produkty powiązane