• Rookie
Miernik wilgotności gleby KVISTER dla roślin, miernik ph gleby 3 w 1, Licznik wody dla roślin, Tester gleby do pielęgnacji roślin, Zestaw do badania gleby Ogrodowe narzędzie Świetnie nadaje się do ogrodu, trawnika, Gospodarstwa W pomieszczeniu na zewnątrz(czarny)

Miernik wilgotności gleby KVISTER dla roślin, miernik ph gleby 3 w 1, Licznik wody dla roślin, Tester gleby do pielęgnacji

Rating 
€ 2.73

Dostępność
W sklepie

✔【funkcja 3 W 1】Tester gleby KVISTER, w celu określenia wilgotności gleby, ph i płodności.Funkcja 3-W-1 może pomóc ci zrozumieć stan gleby w czasie rzeczywistym i dokładnie, naukowo wykonując pielęgnacja roślin. ✔【Dokładny/wrażliwy】Wilgotnościomierz do roślin z dwoma sondami, bardziej profesjonalny i dokładny.Należy polegać na elektrody, żadnych baterii, wiarygodne dane. ✔【Łatwy w użyciu】po Prostu włóż tester gleby do gleby, i będziesz mógł natychmiast uzyskać wyniki testu.To skuteczne i wygodne, gdy pracujesz w ogrodzie, w gospodarstwie, na trawnikach i podwórkach.Wilgotnościomierz gleby - idealne narzędzie do lądowania. ✔【Łatwe do odczytania】Duży i wyraźny wybierania, podłącz i przeczytaj.Трехключевой przełącznik zestawy do badania gleby, wygodny i szybki. ✔【Uwaga】1. Nie należy wkładać wilgotnościomierz dla roślin w bardzo twardą glebę. 2. Zaprojektowany specjalnie do badania gleby, nie należy używać do testowania wody lub innych płynów. 3. Po użyciu należy przetrzeć sonda.Kolor : Czarny.

Parametry produktu

Produkty powiązane