• Rookie
AISIERONE 4 w 1 Cyfrowy Tester gleby, Wilgotność gleby, PH, Temperatura, Miernik natężenia oświetlenia, Zestaw do badania gleby w pomieszczeniu i na świeżym powietrzu, Trawnik, Gospodarstwo(Bateria w zestawie)

AISIERONE 4 w 1 Cyfrowy Tester gleby, Wilgotność gleby, PH, Temperatura, Miernik natężenia oświetlenia, Zestaw do badania

Rating 
€ 9.14

Dostępność
W sklepie

♠Wielofunkcyjność : Produkt posiada cztery funkcje sprawdzania natężenia światła, wilgotności, temperatury, kwasowości i zasadowości.Za pomocą narzędzia ogrodowe można wiedzieć dokładnie stan środowiska, w którym uprawiane są rośliny. ♣Uniwersalny : Łatwe do przenoszenia konstrukcji można nosić ze sobą w wielu przypadkach do pracy.On może sprawdzić swoje rośliny w doniczkach, ogrody, gospodarstwa, itp. W pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. ♥Łatwy w użyciu : wystarczy tylko delikatnie włożyć połowę sondy przyrządu do gleby na 5 sekund, poczekać do ustabilizowania wskazań, a otrzymasz odpowiedni wynik. ♦ Szczegóły produktu : 1. Rozmiar urządzenia jest 12.5*2.1*1.5 cm, a długość sondy wynosi 7,7 cala. 2. Można uzyskać tester, instrukcja obsługi i kwadratowy baterię 9 V. ★Przydatne wskazówki : 1.It nie wolno bezpośrednio wykrywać ciecze lub substancje stałe. 2.Zmierzona wartość ph gleby ma rozsądny zakres błędów. 3. Proszę, wytrzyj sonda czystą wodą po użyciu.Tester gleby AISIERONE 4 w 1 pomaga lepiej opiekować się kwiatami i roślinami.TESTER GLEBY jest przeznaczony do tego, aby lepiej poznać swoją glebę - oświetlenie, wilgotność, wartość ph gleby i temperatury.Za pomocą tego urządzenia będziesz zawsze na bieżąco z tym, jakie warunki są potrzebne rośliny do trwałego wzrostu.Jak wykorzystać ten tester gleby?Najpierw zdejmij pokrywę z końca sondy, włącz tester i podłącz sondę do gruntu na 3-5 cm.Regulacja położenia sondy, aż tester nie będzie zamocowany w oprocentowaniu test gruncie.Odczytać dane o wilgotności/ph/Poziom oświetlenia otoczenia/temperatura na tarczy około 5 sekund.W razie potrzeby ustaw przełącznik z tyłu w pozycji p H lub ℃ w razie potrzeby.Wreszcie, wyjmij sondę z gleby i za każdym razem czyścić go po użyciu.Cechy produktu : 9 poziomów słonecznego światła : NISKI, NISKI, NISKI+, ANI-ANI, ANI+ PH gleby : 3,0-9,0 Temperatura : -9-50°C (16-122°F) 5 rodzajów wilgotności : SUCHY+, SUCHA, ANI, WILGOTNY, WILGOTNE+.Rozmiar : 12,5 cm * 2,3 cala*1,7 cm Waga : 180 g Źródło zasilania : bateria 9 v ( w zestawie).Szczególną uwagę ▲NIE należy umieszczać w płyn do testowania. ▲Proszę zwrócić uwagę, że przy pomiarze oświetlenia nie należy zakrywać czujnika światła w górnej części licznika. ▲Jeśli gleba jest zbyt sucha i nie może uzyskać wartości ph, proszę, wlej trochę wody i powtórzyć test po 30 minutach.

Parametry produktu

Produkty powiązane