• Rookie
miernik ph gleby MoonCity, Zestawy do badania gleby 3 w 1 z miernikiem wilgotności,światła i PH-tester do ogrodu, Gospodarstwa, trawnika, w pomieszczeniu i na świeżym powietrzu (Bateria nie jest wymagane)

miernik ph gleby MoonCity, Zestawy do badania gleby 3 w 1 z miernikiem wilgotności,światła i PH-tester do ogrodu, Gospodarstwa,

Rating 
€ 2.07

Dostępność
W sklepie

【FUNKCJI 3 W 1】 : miernik ph gleby pochodzi z trzech różnych możliwości testowania.Można zmierzyć wilgotność gleby, ph i poziom światła słonecznego.Przydatna jest sadzić kwiaty, rośliny i zmusić ich, aby rosły zdrowe i silne. 【UWAGA】 : tester gleby MOŻNA użyć TYLKO w glebie, NIE można go użyć do sprawdzenia, czy jakichkolwiek płynów.Jeśli gleba jest zbyt sucha, kontrolka nie będzie się poruszać, i wlać go przed testowaniem. 【ŁATWY W UŻYCIU】 : po prostu podłącz sondy do gleby około 4-6 cali (2/3 sond), a otrzymasz swoje zeznania. 【BATERIA NIE WYMAGA】 : miernik gleby opiera się na elektrody, baterie lub prąd nie są wymagane, gotowy do użycia po wyjęciu z pudełka.Plug-and-czytaj, unikaj zbędnych kłopotów wymiany baterii. 【KOMPAKTOWY DLA WEWNĘTRZNEGO NIEPOKOJU.Tester gleby Moon City wszystko ułatwi.Jest to dobry asystent lądowania dla ciebie.

Parametry produktu

Produkty powiązane