• Rookie
Asortyment Śrub i nakrętek 590 szt., śruby Metryczne GTERNITY M3 M4 M5 M6, Śruby z łbem sześciokątnym, Nakrętki, Podkładki, Zestaw z kluczem, stal nierdzewna 304 (Płaska głowica pomiarowa)

Asortyment Śrub i nakrętek 590 szt., śruby Metryczne GTERNITY M3 M4 M5 M6, Śruby z łbem sześciokątnym, Nakrętki, Podkładki,

Rating 
€ 10.37

Dostępność
W sklepie

【Szerokie zastosowanie】 : Zestawy nakrętek z płaskim tylne głowice są używane głównie w produktach elektronicznych, sprzęcie mechanicznym, электроприборах, ochrony zasobów wodnych, mebli i innych dziedzinach, doskonale nadają się dla profesjonalistów, miłośników, właścicieli, majstrów, konserwatorów, obróbki drewna, budownictwa, urządzeń sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, i tak dalej,dzięki ich wysokiej odporności termicznej,антиокислительной,antykorozyjnej charakterystyki. 【Ilość i rozmiar】 : Ten metryczny zestaw składa się z 590 śrub, nakrętek i podkładek w sumie są 4 serii M3, M4, M5, M6,Każda seria śrub ma 4 różne długości, 8 mm, 12 mm, 16 mm, 20 mm, każda seria śrub wyposażony w odpowiednie nakrętkami i podkładkami, które mogą zaspokoić większość swoich potrzeb. 【Wysokiej jakości】 : wykonane Są ze stali nierdzewnej 304,o wysokiej twardości, антиокислительной, trwałością, co sprawia, że śruby z łbem sześciokątnym bardziej wytrzymałe, odporne na korozję, szczególną antykorozyjne i wytrzymały. 【Opakowanie】 : te Wszystkie śruby i nakrętki są pakowane w solidne i solidne pudełko, aby skutecznie utrzymać ciężar całego opakowania.Naklejka na powierzchni skrzyni pozwala szybko znaleźć żądany typ śruby, nakrętki czy podkładki.I to jest wygodne repozytorium dla wszystkich tych śrub w komplecie. 【Przyjemny dla otoczenia】 : materiał Ekologiczny i instalacja nie zaszkodzi środowisku,przy użyciu tych śrub i nakrętek nie wydzielają się substancje toksyczne dla zapewnienia bezpieczeństwa. Asortyment śrub, nakrętek i podkładek 590ШТ.Metryczne Śruby M3 M4 M5 M6 W Ofercie.Śruby z łbem czołowej sześciokątnym, Nakrętki, Podkładki w komplecie z kluczem. Ze Stali Nierdzewnej 304. 590ШТ Śrub, Nakrętek i podkładek w ofercie, Metryczne Śruby M3 M4 M5 M6 w ofercie, Płaska pokrywa z czołowej sześciokątnym, Śruby, Nakrętki, Podkładki, Zestaw z kluczem ze stali nierdzewnej 304.

Parametry produktu

Produkty powiązane