• Rookie
Bezprzewodowy kontroler Sefit dla PS4, kompatybilny z laptopem Playstation 4/Pro/Slim/PC, Profesjonalny Kontroler PS4,Joystick z panelem dotykowym z podwójną wibracją, Natychmiastowe i terminowe wymiana joysticka (czerwony)

Bezprzewodowy kontroler Sefit dla PS4, kompatybilny z laptopem Playstation 4/Pro/Slim/PC, Profesjonalny Kontroler PS4,Joystick

Rating 
€ 11.21

Dostępność
W sklepie

【Super zgodność】 bezprzewodowy kontroler do gier szeroko kompatybilny z PS4/PS4 Pro/PC i laptopa (Win7/8/8.1/10).Możesz cieszyć się większością gier na wielu platformach za pomocą kontrolera. (Proszę, włącz urządzenie za pomocą kabla USB do połączenia z pierwszym przypadkiem.). 【Szybkie owiewka】 Bezprzewodowy kontroler można łatwo naładować, podłączając go do systemu ps4, nawet w trybie gotowości, lub za pomocą standardowej ładowarki z portem micro-USB. 【Zoptymalizowany przycisk i czuła projekt kontrolera】 Układ przycisków kontrolera jest zoptymalizowana dzięki doskonałej konstrukcji podwójnego analogowego joysticka.A ergonomiczny kontroler wyróżnia się dużą czułością, skróconym czasem reakcji i większą dokładnością w krytycznych momentach. 【Nowy sposób odtwarzania】 Dodaj аудиопорт 3,5 mm i nie martw się o to, aby przeszkadzać innym.Istnieje przycisk "Udostępnij", aby dzielić się z gier wideo i zrzut ekranu.Ponadto, interaktywny panel dotykowy i kolorowy pasek świetlny mogą zaproponować nowy sposób grania w gry. 【Bezprzewodowy kontroler】Podłącz konsolę PS4 w sieci bezprzewodowej i bez żadnych opóźnień i przerw. - Układ przycisków kontrolera jest zoptymalizowana dzięki doskonałej konstrukcji analogowego joysticka. - Ten ergonomiczny kontroler wyróżnia się dużą czułością, skróconym czasem reakcji i większą dokładnością w krytycznych momentach. -Waga : około 400 r.- Kontroler : o firmie 15*10*4 (cm). -Ilość przycisków : 15. - Bateria : baterie litowe 600 ma. -Skuteczne ładowanie : Każda standardowa ładowarka z portem micro-USB. -Podwójna wibracja : Tak (tylko funkcja obsługi wibracji w grze). - Materiał : ABS. -Kolor : CZERWONY. 1 * Bezprzewodowy kontroler do PS4. 1 * kabel z obsługą transmisji danych.

Parametry produktu

Produkty powiązane