• Rookie
Pełnowymiarowe koc ASHOMELI,Chłodzące koc na noc potu,Wielosezonowy Alternatywne Koc,Kołdrę z narożnymi występami (Ciemno-szary,Pełna,82x86)

Pełnowymiarowe koc ASHOMELI,Chłodzące koc na noc potu,Wielosezonowy Alternatywne Koc,Kołdrę z narożnymi występami (Ciemno-szary,Pełna,82x86)

Rating 
€ 16.62

Dostępność
W sklepie

❤️U naszego Koce Więcej Wypełnienia Niż Koce na rynku, Więc Waga jest cięższy Niż u Koce na rynku.Pełna Waga 6,24 Funta. ❤️Wskazówki : Ponieważ jest to koc zapakowany w opakowaniu próżniowym, może nie распушиться przy pierwszym otwarciu.Można go umieścić w suszarce lub wystawić na światło słoneczne na kilka godzin, wtedy jest dobrze распушится. ❤️KOC W NATURALNEJ WIELKOŚCI - Ochraniacz z пододеяльником o wymiarach 82 cm x 86 cm. ❤WYBITNY PROJEKT wyjątkowa KONSTRUKCJA - Mocne krawędzie i dokładna diamentowa pikowana szwy zapewniają doskonałą trwałość i elegancja dla wszystkich ozdób. ❤️WYSOKIEJ JAKOŚCI-Zapewnia trwałość dzięki wytrzymałe szwy i wykonane przy użyciu najwyższej jakości kruszywa. ❤️PRAĆ w PRALCE w temperaturze - można Prać w pralce w życzliwym cyklu z zimną wodą, suszenie na słońcu lub suszenie w pralce na niskim poziomie, gdy jest to konieczne. ❤️Wysokiej JAKOŚCI USŁUG - oferujemy doskonałą obsługę klienta.Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z jakością, proszę, nie wahaj się z nami za pomocą naszego zespołu obsługi klienta, my nie będziemy żałować wysiłku, aby pomóc ci rozwiązać ten problem.

Parametry produktu

Produkty powiązane