• Rookie
Wiertło-świder do lądowania 3.1 x 24 cale i 1.6x9 cali,Wiertło-świder z twardym wałkiem do ciężkich warunków pracy,Спиральное wiertło, Szybkie Siewnik Do Ziemi Słupa, Parasol digger dla większości wierteł z napędem sześciokątnym 3/8 (2 szt.)

Wiertło-świder do lądowania 3.1 x 24 cale i 1.6x9 cali,Wiertło-świder z twardym wałkiem do ciężkich warunków pracy,Спиральное

Rating 
€ 12.46

Dostępność
W sklepie

Otrzymasz : 1 szt. wiertło o średnicy 3,1*24 cm(czarne) i 1 szt. wiertło o średnicy 1,6*9 cali(błękitne).Lekka praca w ogrodzie : można dostosować swoją roboczą pozycję w zależności od długości wiertło-świder i wykonywać pracę w ogrodzie bardziej swobodnie.спиральное wiertło do różnych zastosowań : Wykonany z wysokiej jakości stali.Nadaje się do różnych wymagań do lądowania,zwiększając skuteczność lądowania.Koparka do kopania otworów łatwy w użyciu : Nadaje się do każdego wiertła z końcówką 3/8 cala, zalecane wiertło 18 W lub powyżej.Gwarancja jakości : Jeśli masz jakieś problemy,proszę nie wahaj się skontaktować się z nami, a my rozwiążemy ten problem dla ciebie w ciągu 24 godzin.Ciepłe Wskazówki : . 1.I wiertło z podajnikiem ślimakowym pasuje do większości urządzeń elektrycznych lub bezprzewodowych wierteł,po prostu dokręcić uchwyt wiertarski, aby zamontować ślimak, i jesteś gotowy, aby kopać. 2.Weź wiertło obiema rękami i zacznij od małych prędkości, aż się przyzwyczaić do tego, jak działa ta karta świder.Nie należy pracować na wysokich obrotach.Jest to niebezpieczne. 3.Przed włączeniem wiertła upewnij się, że nabój dokręcona i świder zamocowany.Użyj obu rąk, aby utrzymać wiertło nieruchomo podczas kopania dołów. 4.Be uważaj, aby wiertło nie wyleciało z ręki przy użyciu zbyt dużej prędkości lub przy nagłym uderzeniu w skały. 5.Do Nie nosić luźnej odzieży podczas pracy. 6.Należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo podczas jego użytkowania,zwłaszcza gdy masz do czynienia z twardymi kamieniami podczas wiercenia. 7.Zwilżyć gleby wodą przed użyciem, aby lepiej użyć wiertła. 8.Do nie używać go w gruncie lub żwiru,inaczej on uszkodzić urządzenie. 9.Proszę trzymać ślimak w czystości od gleby i śmieci, gdy nie jest on używany.

Parametry produktu

Produkty powiązane