• Rookie
uniwersalny rysik digiroot,[2-w-1] Hamulce Rysik do ekranu dotykowego Uchwyty dla Wszystkich ekranów Dotykowych Telefonów komórkowych, iPad, Tablety, Laptopy z 9 Końcówkami do wymiany(6 Płyt, w zestawie 3 Końcówki do włókien) - (Czarny)

uniwersalny rysik digiroot,[2-w-1] Hamulce Rysik do ekranu dotykowego Uchwyty dla Wszystkich ekranów Dotykowych Telefonów

Rating 
€ 5.81

Dostępność
W sklepie

√Kompatybilność - Rysik Digiroot wszechstronny, jest on kompatybilny ze wszystkimi pojemnościowe telefonów komórkowych, tabletów, laptopów z ekranem dotykowym /PC, elektronicznymi czytnikami. (Apple i Pad,i Phone,i Pod, tablet, końcówka precision air dysku Galaxy -0,27 cm/6,8 mm(średnica) połączyć z gumową końcówką o średnicy 2 mm (proszę nie usuwać przezroczyste płyty z końcówki, bo końcówka nie będzie działać); Końcówka do światłowodu - 0,24 cala/6 mm(średnica). √Obsługa produktu : Klienci mogą uzyskać pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni lub uzyskać nowy produkt za darmo w ciągu 1 roku z powodu problemów z jakością produktów.Wspieramy naszych produktów, proszę nie wahaj się skontaktować z nami poprzez przycisk "kontakt z nami".Długość : 5,7"(145 mm).Średnica cylindra uchwyty : 9 mm(0,35 cala).Średnica tarczy : 0,27" (6,8 mm) połączyć z gumy punktem 2 mm. Średnica końcówki włókien : 0,24 (6 mm).Waga : 24 g. Materiał : Wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium, z gumowym uchwytem i wytrzymały klips, prawdziwe uczucie uchwyt, wygodny do noszenia.PACZKA ZAWIERA : .

Parametry produktu

Produkty powiązane