• Rookie
Thgonwid Puf dla nóg ręcznie bez pufa, Pufy z imitacji zamszu 23 x 14 -Okrągłe płytki poduszka na nogi do Salonu, Sypialni lub na prezent Ślubny (Ciemny niebieski)

Thgonwid Puf dla nóg ręcznie bez pufa, Pufy z imitacji zamszu 23 x 14 -Okrągłe płytki poduszka na nogi do Salonu, Sypialni

Rating 
€ 19.20

Dostępność
W sklepie

O napełnianiu : Pufy są dostarczane bez tapicerki.Można użyć wypełnienie z poliestru lub bawełny, włókien.Możesz też recykling, ponowne wykorzystanie i wypełniać jego starymi ręcznikami, poli-wypełniaczem, szampan opakowaniem, mrugnięcia, resztki tkaniny, ręczniki, koce, zużytej odzieży, poduszki, poduszki, itp. wytrzymałe i Trwałe : Wykonane z wysokiej jakości imitacji zamszu, wypukła linia bardziej трехмерна.Puf Thgonwid przeznaczony na ciężar 220 kg, zapewnia wyjątkowy komfort i odporna na codzienne użytkowanie.KOMFORT i małe rozmiary : Rozmiar otomana Thgonwid wynosi około 23 cm średnicy i 14 cm wysokości, waży zaledwie 1,1 funta. (неуплотненный waga).Lekka i przenośna konstrukcja sprawia, że pufa Thgonwid idealnie вписывающимся praktycznie w dowolnym miejscu.Niewidzialna błyskawica : Niewidzialna zamek błyskawiczny nie ociera się o podłogę podczas jazdy, co więcej przyczynia się do ochrony podłogi.zamek błyskawiczny wytrzymała i łatwo się otwiera i zamyka.UNIWERSALNY : 1. Ottoman Thgonwid doskonale nadaje się do wygodnego krzesła do stóp, dodatkowych foteli, stolik, leniwego kanapy, wystrój domu i dobrego sposobu, aby dodać styl i indywidualność w swoje miejsce. 2. To dobra torba do przechowywania, można w niej przechowywać zabawki, ubrania, koce, itp. można Go łatwo przenosić i przesuwać, aby można zorganizować piknik na świeżym powietrzu, imprezę i tak dalej.Kolor : Niebieski.

Parametry produktu

Produkty powiązane